Peugeot 208 aT leas.png

Peugeot 208 automat: moderné mestské vozidlo už od 257€ dostupné na operatívny leasing od paylesscar

By

10.10.2023

V dnešnom svete s rastúcou dôležitosťou pohodlia a efektivity, je výber správneho vozidla nevyhnutným krokom pre každého vodiča. Pre tých, ktorí hľadajú spojenie medzi štýlom, praktickosťou a dostupnosťou, je tu nový Peugeot 208 Automat, ktorý je teraz dostupný na operatívny leasing od Paylesscar už od neuveriteľných 257€ mesačne.

Štýl a Moderný Dizajn:

Peugeot 208 je synonymom pre elegantný dizajn a štýlový vzhľad. Jeho dynamické krivky a výrazné predné svetlomety robia z tohto vozidla výnimočné mestské auto. S elegantným automatickým prenosom a modernými technologickými funkciami je toto vozidlo pripravené splniť všetky vaše potreby v meste.

Interiér T-ROC R-Line pokračuje v športovom štýle s exkluzívnymi prvkami, ako sú sedadlá s R-Line potlačou, kožený multifunkčný volant a dekoračné prvky v tmavom lesku. Moderné technológie, ako je dotykový displej infotainmentu s podporou Apple CarPlay a Android Auto, navigácia a inteligentné asistenčné systémy, robia jazdu pohodlnou a spoľahlivou.

oper
oper

Výhody Operatívneho Leasingu s Paylesscar:

Nízke Mesačné Platby: S operatívnym leasingom od Paylesscar môžete získať prístup k vozidlu, ktoré by inak mohlo byť nad vaše finančné možnosti. Mesačné platby sú zvyčajne nižšie ako pri tradičnom nákupe.

Bezstarostná Údržba: Paylesscar sa stará o väčšinu údržby vozidla, vrátane servisných prác a opráv.

Flexibilita: Operatívny leasing umožňuje prispôsobiť dĺžku a kilometrový limit zmluvy podľa vašich potrieb.

Operatívny lízing od Paylesscar Lease Vám ponúka tieto výhody:

-       Platba 1 mesačného nájomného so zahrnutými službami ako napríklad: havarijné a povinné zmluvné poistenie, diaľničná známka platná pre SR, sezónne obutie, prezúvanie a uskladnenie pneumatík, servisná služba

-       100% daňovo uznateľný náklad bez zaťaženia súvahy

-       Online reálna ponuka, podpis zmluvy na diaľku a digitálny preberací protokol

-       Silná vyjednávacia pozícia voči poisťovniam či výrobcom

-       Profesionálna a komplexná starostlivosť

-       24/7 podpora pre vodičov

Peugeot 208 Automat na operatívny leasing od Paylesscar ponúka spoľahlivý, štýlový a praktický spôsob, ako získať vozidlo, ktoré splní vaše mestské potreby. Pre viac informácií o tejto výnimočnej ponuke a o tom, ako získať svoj vlastný Peugeot 208, navštívte oficiálnu webovú stránku Paylesscar alebo kontaktujte ich miestne pobočky. Nepremeškajte príležitosť na získanie spoľahlivého spoločníka pre vaše cestovanie v meste.

Preto, ak hľadáte leasingové vozidlo za výhodnú cenu, neváhajte sa obrátiť na Paylesscar Lease a využite našu ponuku, ktorá je vhodná pre všetky typy zákazníkov.

Ak chcete získať viac informácií o našej ponuke operatívneho leasingu a objaviť všetky výhody, ktoré Vám môžeme ponúknuť, neváhajte nás kontaktovať https://www.paylesscarlease.sk/kontakt Spoločne nájdeme najlepšie riešenie pre Vás a Vašu spoločnosť!