Čo je operatívny leasing?

Operatívny leasing je služba dlhodobého prenájmu vozidla. Poskytovateľ služby sa stará o samotné vozidlo a potreby jeho vodiča v rozsahu objednaných služieb. Užívateľ služby platí mesačne na faktúru alebo cez splátkový kalendár. PAYLESS CAR Lease sa teda o vozidlo a jeho spôsobilosť stará a zákazník si vozidlo užíva.

Operatívny leasing vznikol ako produkt financovania a spravovania vozového parku predovšetkým pre firmy. Ide o outsourcing starostí spojených s obstarávaním a správou vozového parku na profesionálov. Je to zároveň šikovný nástroj riadenia financií vo firme, nakoľko mesačné nájomné za vozidlo v sebe zahŕňa všetky služby, ktoré sú s obstaraním a užívaním vozidla spojené. Zákazník tak má daňovo uznateľný náklad vo svojom účtovníctve vo výške 100%.

Služba je dostupná aj pre nefiremnú klientelu. Nedostatok bežne dostupných áut na trhu či takmer nulové zľavy sú mementom, prečo sa operatívny leasing teší obľube.

Naša spoločnosť sa stará o vozidlá od samotného nákupu, počas ich užívania klientom až po odpredaj vozidla. Našim klientom umožňujeme si vozidlá po operatívnom leasingu odkúpiť, pričom ide o častý záujem zo strany klientov.

Payless na Slovensku pôsobí od roku 2018 a má vo svojej flotile viac ako 200 vozidiel.

Vozidlá, ktoré máme v online ponuke sú nakonfigurované v nadpriemerných výbavách, sú úplne nové priamo z výroby, teda s plnou zárukou. V prípade, že sa s vozidlom vyskytne problém, chránime záujemy klienta aj v rámci uplatňovania reklamácií, ktoré by na vozidle z titulu chyby vo výrobe sa vyskytli. Zákazník tak vie skutočné náklady na vozidlo predvídať práve cez fixné mesačné nájomné a neriešiť tak nepredvídané výdavky.

Naša online ponuka vozidiel je stále rozširovaná o najpopulárnejšie značky a modely áut. Pozrite si vozidlo, ktoré vyhovuje Vašim predstavám.